As this is your own product, the "Add to Cart" button has been removed. Please visit as a guest to view it.

Vestel Elmas 3200 2700 W Buharlı Ütü

171 kişi bu ürünü sepetine ekledi!

2 saat 19 dakika içinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

Şikayet & Destek
Satıcı:

Ürün Detayları

Vestel Elmas 3200 2700 W Buharlı Ütü

Kireç Temizleme Sistemi

Kireçlerin temizlenmesini yüksek ölçüde sağlamak adına özel olarak geliştirilen bir teknolojiye sahiptir. Self-Clean teknolojisi sayesinde kireç temizleme işlemi gerçekleştirilir. Böylece kireçlerden kaynaklı olarak ütünün kullanım ömrünün kısalması ya da performansında gözle görülür düşüklükler yaşanması durumunun da önüne geçilmiş olur.

Buhar Özellikleri

Sürekli buhar performansı 50 g/dk düzeyinde olmaktadır. Şok buhar performansı ise 200 g/dk düzeyindedir. Ayrıca dikey konumda buhar çıkarabilme özelliğini de barındırmaktadır. Ütü işlemlerinizin en etkili şekilde tamamlanmasını sağlayacak donanımlara sahiptir.

Güç Kapasitesi

2700 Watt düzeyinde güç kapasitesine sahiptir. İçerisinde barındırdığı bu güç kapasitesinden aldığı verimlilik ile ütü işlemlerinde gösterdiği etkili performanstan ödün vermez ve yüksek performansıyla kullanıcılarını tatmin eder.

Emniyetli Kullanım

Damlatmaya karşı önlem alınması adına geliştirilen bir emniyet sistemi bulunur. Anti-Drip olarak adlandırılan bu damlatma emniyeti sistemi sayesinde hem daha güvenli hem de daha verimli ütü işlemleri mümkün olur.

Su Haznesi

320 ml düzeyinde su haznesi bulunur. Geniş su haznesi dolayısıyla kullanımında da daha fazla ütüleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi söz konusu olabilir.

Pratik Kullanım

Kullanım biçimi oldukça basit bir şekilde gerçekleştirilmesi adına özel olarak geliştirilmiştir. NanoCeramic Taban özelliği barındırması dolayısıyla basit bir şekilde gerçekleşen kullanım aynı zamanda kullanıcıları için konfor da sağlamaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Mağaza Bilgisi

  • Bu Mağaza İçin Henüz Puan Verilmedi

 Bunlar İlgini Çekebilir

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.