Telefondan Fotoğraf Çıkartma

Resim baskı
Resim baskı

Sizlerde günlerce, aylarca, yıllarca telefondan çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızın çıktılarını almak istediğiniz için bu makaleyi okuyorsunuz. Telefondan fotoğraf çıkartma işlemi oldukça kolay ve basit bir işlem aslında. Asıl zor olan telefondan resim bastırma işlemi değil, güvenilir fotoğrafçı yâda bir web sitesi bulmak.

Sizlere önerimiz, bizi yada başka firmayı tercih etmeden önce firmayı iyi araştırmanız. Aksi takdirce çok ciddi zarar veyahut umut kırıklığı ile sonlanabilir fotoğraf baskı maceranız. Bizde Mevcut firması olarak her daim yegane önceliğimiz siz saygı değer tüketicilerimizin memnuniyetidir. Günlük 50 bin ve üzeri fotoğraf baskı işlemi ile tüm Türkiye’ye fotoğraf baskısı göndermekteyiz. Her gün müşterilerimizin teşekkür mesajlarını almaktayız.

Sizlerde daha önce bizden ürün satın almadı iseniz, sizlerle de derhal tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Birbirinden kaliteli ve parlak resim çıktı sonuçları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlerin anılarına önem veriyoruz. Anılarınızı ölümsüzleştirmek için gönüllüyüz.

Bizde Mevcut sitemiz vesilesiyle, sizlerde siparişinizi verdikten sonra, telefondaki fotoğraflarınızı, bilgisayarınızda ki fotoğraflarını tarafımıza ister whatsapp üzerinden yada E-mail üzerinden iletebilirsiniz. Resim çıkartmak hiç bu kadar kolay olmamıştı diyebileceğiniz, hizmetimiz ile sizlerinde kalbini fet etmek için sabırsızlanıyoruz. Sadece sipariş sonrası değil, sipariş öncesi de whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçerek resimlerinizi istediğiniz gibi ayarlayabilmemiz adına bizlere bilgi iletebilir, böylelikle siparişiniz kusursuz olarak tarafınıza teslim edilecektir.

Telefondan, bilgisayardan fotoğraf çıkartma işlemi çok kolay! Sizlerde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fotoğraf baskılarınız, fuji film kâğıdıyla ve profesyonel baskı kalitesiyle çıktı aldığımız için resimleriniz de zamanla sorma kesinlikle olmayacaktır. Fotoğraf baskı teknolojisi çok uzun yıllar önce siyah, beyaz çıktılarının devamıdır ve aynı ve hatta daha dayanıklıdır.

Cep telefonundan fotoğraf çıkartma işlemi oldukça kolay bir işlem, resimlerini çıkartmak için hemen web sitemiz üzerinden beğendiğiniz modeli seçip, sipariş verdikten sonra fotoğraflarınızı tarafımıza iletebilirsiniz.

Fotoğraf çıkartmadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Fotoğraf kâğıdınız kaliteli olması çok önemlidir.
  • Fotoğraf kargo süresi ve baskı süresine dikkat etmelisiniz.
  • Resim çıktılarınız zamanla sorma vs işlem yapmamasına dikkat etmelisiniz.
  • Fotoğraf çıkartacağınız web sitesinin güvenliğine çok dikkat ediniz.
  • Fotoğraf çıkaracağınız web sitesinin iletişim kolaylığına dikkat ediniz.

Bizde Mevcut firmasının yegâne hedefi her daim müşterilerimizin memnuniyetidir. Sizlerin memnuniyeti için bizler her daim kaliteli fotoğraf kâğıtlarını sizler için depomuzda tutmaktayız. Sizler de en kaliteli resimleri çıkarmak için elimizden gelenini fazlasını yapmaktayız.

Telefondan Resim Çıkarma İşlemi Hakkında Sık Sorulan Sorular:

Telefonda ki Fotoğraflar nasıl çıkıyor?

Telefonunuzda ki fotoğraflarınızı whatsapp veya E-mail ile tarafımıza iletebilirsiniz.

Usb den fotoğraf çıkartma?

Usb içinde resimlerinizi bilgisayarınıza takıp, tarafımıza whatsapp web ile veya E-mail yöntemiyle iletebilirsiniz.

Normal fotoğraf boyutu nedir?

Bildiğimiz, normal fotoğraf boyutları 10×15 boyutundadır. Standart fotoğraf çıktısıdır.

Ev Tipi fotoğraf baskı Makinesi tavsiye eder misiniz?

Evinizde ki fotoğraf baskı makinesinin kalitesi, makinenin fiyatı ve en önemlisi fotoğraf kartının fiyatı ve mürekkep bedeli nedir? Bunlara dikkat etmelisiniz, aksi takdirde bir fotoğrafçıdan resim çıkartmaktan daha çok maliyetli olacaktır sizler için.

Sizlere tavsiyemiz her daim en kalitesinden yana olunuz. Aksi takdirde her daim zarar edeceksiniz. Bizde Mevcut firması olarak sizler için gece gündüz çalışmaya devam etmekteyiz. Kaliteli fotoğraf baskı kategorimiz üzerinden sizler de resimlerinizi çıkartabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiniz için teşekkür ederiz. Her daim sizlere hizmet vermek bizler için şeref olacaktır. Bir sonra ki makalemizde görüşmek dileğiyle.

Previous Post

Doğum Günü Hediyeleri Kapıda ödeme

Next Post

PTT Kargo İle Çalışan Hediye Siteleri

Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol