75₺ ve üzeri siparişlerde kargo BİZDEN!

Robakfarm Solucan Gübresi 20 Kılo

5/5

125,00 KDV DAHİL

Mağaza

SKU Robakfarm01 Category Marka:

256-Bit SSL Koruması ile %100 Güvenli Ödeme

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Mağaza Açıklaması

Robakfarm %100 Organik Solucan Gübresi – Saksı,bahçe, tarla- Her türlü kullanıma uygun katı formda granül organik gübre 20 kg çuval ambalaj[40 lt hacim] Robakfarm Organik %100 Solucan Gübresi bahçe ve balkon sebzeciliğinde, meyvelerde, çiçekli tüm süs bitkilerinizde güvenle kullanabileceğiniz tamamen organik bir gübredir. Robakfarm %100 Organik Solucan Gübresi`nin yakma özelliği olmadığı için tüm uygulamalarda toprak, torf vs. Ile karıştırmaya gerek duymadan, tohumdan fide yetiştirmeye kadar doğrudan kökle temas ettirerek güvenle kullanabilirsiniz. Kırmızı kaliforniya kültür solucanlarının dışkılarından elde edilen, Robakfarm Organik Solucan Gübresi sebze, meyve ve bitkinin verimini, dayanıklığını, kalitesini arttırırken doğal aromasını, nefasetini kazandırır, kök ve kök çevresindeki hastalıklara karşı direnç sağlar.
NASIL KULLANABİLİRİM? – Balkon bahçeciliğinde sebze ve meyve saksılarınıza, saksı toprak yüzeyi kadar alana ince bir kat serpilerek, toprakla karışması sağlanıp, sulanır. Tüm yapraklı, çiçekli süs bitkileriniz için saksı toprak yüzeyi kadar alana ince bir kat serpilerek, toprakla karışması sağlanıp sulanır. Sebzelerinizi dikerken fide çukuruna 1 avuç kadar [yaklaşık 50gr] veya meyve ağaçlarınızı dikerken fide çukuruna 4 avuç kadar [yaklaşık 200gr] direkt kök ile temas edecek şekilde uygulanır. Toprakla kapatılıp sulanır. Yetişkin ağaçlarınızda yaprak iz düşümü hizasında [gölge çapı] yani kök bölgesini 10-15 cm. derinliğinde çapalayarak, çapalanan toprağın üzerini kapatacak şekilde, çap eşittir 1 kg. ölçeğinde uygulanır. [Örneğin gölge çapı 2 metre bir ağaç için 2 kg. olmalı.]
Unutmamalısınız ki, Robakfarm Organik %100 Solucan Gübresi lisanslı ve sertifikalı organik bir gübre olduğu için fazla kullanımında bitkiniz hiçbir zarar görmeyecek, az kullanımında ise etkisi azalacaktır. Senede en az 2 kez uygulanması bitki sağlığı ve gelişimi için önerilir. Robakfarm Organik Granül %100 Solucan Gübresi ürünlerinin tüm Ar-Ge çalışmalarını kendi bünyesinde bulunan mühendisleri ve danışman akademisyenleri ile tamamlanmış, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Organik Tarım`ın esaslarına dair yönetmelik çerçevesinde uygunluğu onaylanmış Organik Solucan Gübresi`dir.
Bizimle ilgili detaylar için internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz [robakfarm.com].

Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol

Robakfarm Solucan Gübresi 20 Kılo

125,00 KDV DAHİL

299 adet stokta