75₺ ve üzeri siparişlerde kargo BİZDEN!

Polis Kupa Bardak

5/5

49,90 KDV DAHİL

Sizler de erkek arkadaşınız, veya kadına hediye arayışı içinde iseniz, polis kupa modeli aradığınız ürün diyebilirim. Çünkü polis sevgiliye en güzel, en özel ve en anlamlı hediyelerden birisi diyebilirim. Sipariş sonrası kupa üzerine yazılacak ismi tarafımıza iletebilirsiniz.

WhatsApp: 0850 302 26 00
E-Mail[email protected]

Mağaza

256-Bit SSL Koruması ile %100 Güvenli Ödeme

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Mağaza Açıklaması

En güzel polise hediye seçenekleri arasında her daim ilk sırada yerini koruyan, Polis kupa bardak modelini siz saygı değer müşterilerimize tanıtmaktan mutluluk duymaktayız. Kutsal meslekler arasında yerini alan memur arkadaşlarımız için hangi hediyeyi alsak, sınsak da az olduğunun farkındayız. Onlar bizler için, Türkiye için çok değerli.

Erkek polis arkadaşa hediye arayışı içinde olan sevgili hanımefendiler için, veyahut değerli beyefendilerimize Polis kupa bardak modelini şiddetle tavsiye etmekteyiz. Sadece erkek polisler için değil, aynı zamanda kadın polis arkadaşa hediye seçenekleri arasında da her daim polis kupası ilk yerini korumaktadır.

Sizlerin de anlayacağı üzere polis kupa bardak tasarımı hem erkek hem de kadınlar için çok ideal ve kişiye özel polis kupa modelidir. Polis sevgiliye alınacak hediyeler için her daim ilk seçeneğiniz polis kupası veyahut diğer adıyla polis bardağı olabilir. Erkek polise hediye veyahut dediğimiz gibi kadın polise hediye için başka hediye arayışı içinde olmanıza gerek yok. Çünkü Polis bardağımız tüm hediyelere bedel! En güzel mesleki kupalar ve daha fazla model için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Vaktiyle görevini başarıyla tamamlamış, minnettar olduğumuz emekli polis arkadaşlarımız içinde bu hediye seçeneğini tercih edebilirsiniz. Yani işin özü emekli polis hediyesi içinde çok ideal bir üründür.

Polis Kupası Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler:

  • Polis kupanın porselen olmasına dikkat ediniz.
  • Siparişinizin kaç gün içerisinde tarafınıza teslim edileceğine.
  • Siparişiniz kargoya verilme sürecine.
  • polis kupa baskı kalitesine.
  • sipariş vereceğiniz sitenin güvenilir olmasına.

Siz saygı değer müşterilerimiz için kurulmuş olan firmamızın yegâne amacı her daim siz saygı değer müşterilerimizin memnuniyeti olmuştur. Müşteri memnuniyeti, güven, kalite ve mutlu müşteriler Bizde Mevcut! Kaliteli alışveriş yapmak siz saygı değer müşterilerimizin de hakkı! Siz özel müşterilerimiz için en özel ürünlerimizi hazırlamaya devam ediyoruz! Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Polise hediye kupa bardak modeli

Polis Kupa Bardak

49,90 KDV DAHİL