As this is your own product, the "Add to Cart" button has been removed. Please visit as a guest to view it.

Philips GC2993/40 Buharlı Ütü

364 kişi bu ürünü sepetine ekledi!

12 saat 39 dakika içinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

Şikayet & Destek
Satıcı:

Philips GC2993/40 Buharlı Ütü

 

Phılıps GC2993/40 Buharlı Ütü

Phılıps GC2993/40 Buharlı Ütü markanın en sevilen ürünlerinden biri olup yüksek teknoloji kullanılarak tasarlanmıştır. Çok kısa sürede ısınabilen ve ergonomik tasarımı nedeniyle konforlu bir şekilde kullanım sağlar. Buharlı olan ve kireç önleme özellikleri sayesinde günümüzde sıklıkla tercih edilen buharlı ütülerdendir. Philıps markası garantisiyle powerlife ailesinin üyesi olan buharlı ütüyü sorun yaşamadan uzun ömürlü bir şekilde kullanabilirsiniz.

Phılıps GC2993/40 Buharlı Ütü Genel Özellikleri

Phılıps GC2993/40 Buharlı Ütü hızlı ısınma ve güçlü buhar özellikleri sayesinde kısa sürede en zorlu kırışıkları bile giderme özelliğine sahiptir. Genel özellikler ise;

 • Buharlı ütü grubunda yer alan Powerlife ailesi üyesidir.
 • Otomatik kapanma mevcut olup kaza risklerine karşı koruma sağlar.
 • Özel taban teknolojisi kullanılarak üretilmiş olup steamglide tabana sahiptir.
 • Kireç önleme özelliği ve damlama emniyeti mevcuttur.
 • Ürünün rengi mor/beyaz olarak piyasada yer alır.

Phılıps GC2993/40 Buharlı Ütü Teknik Özellikleri

Philıps powerlife ailesine ait olan Phılıps GC2993/40 Buharlı Ütü kullanıcıların konforunu sağlamasından en sık tercih edilen ürünlerin arasında yer alır. Özellikle kısa sürede kırışıkların giderilmesine yardımcı olmasından dolayı son derece konforlu ve uzun ömürlü bir kullanımı bulunur. steamglide taban teknolojisiyle üretilmesinden yanmaz, yapışmaz özelliktedir. Diğer teknik özellikleri;

 • Dolgu açma boyutu ekstra büyüktür.
 • Güç olarak 2400 wat güce sahiptir.
 • Sürekli buhar üfleme süresi 40g/dak
 • Su haznesi kapasitesi 0,27 LT
 • Kablo uzunluğu 2 metre
 • Buhar arttırma performansı 160g/dak
 • Ekstra geniş su girişi mevcuttur.

Kireç önleme özelliği bulunan resmi distribütör garantili Phılıps GC2993/40 Buharlı Ütü son teknoloji kullanılarak tasarlanmış bir üründür. Kırışıkların giderilmesinde kısa sürede en etkili sonuçların alınabileceği powerlife üyesi bir ütüdür. Phılıps teknolojisinin kalitesiyle üretilerek piyasada yer alan buharlı ütü özel taban teknolojisine sahiptir.

Phılıps GC2993/40 Buharlı Ütü Tasarımı

Buharlı ütü mor renkte piyasada yer alan bir tasarımdır. Ağırlık olarak 1,25 Kg olup son derece hafif, bilekleri yormadan konforlu kullanım sunan bir üründür.

Yükseklik 14.7 mm, genişlik 12.7 mm iken derinliği 31.2 mm olup ergonomik bir tasarımdır. Bu sayede az yer kaplarken aynı zamanda yerden ve zamandan tasarruf sağlar.

Hızlı Kireç Temizleme Sistemi

Kireç önleme özelliği olmasının yanı sıra herhangi bir kireç oluşumunda Phılıps GC2993/40 Buharlı Ütü ve diğer tüm buharlı ütü sınıflarında kireç temizleme özelliği yer alır. Phılıps teknolojisinin geliştirdiği kireç temizleme özelliği sayesinde kısa sürede ve kolay bir şekilde ürünün temizlenmesi sağlanabilir.

Hızlı bir şekilde kireç temizleme sistemi, ütü yapmanız sırasında bile kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bir adımdır. Bu özelliği kullanmadan önce mutlaka ütünün soğuk olduğundan öncelikle emin olmak önemlidir.

Ütüyü düz bir zemine koymanın ardından kireç temizleme sisteminin kilidini açmanız gereklidir. Hızlı kireç temizleme sisteminin bir tepsisi olup bu tepsiyi çıkarmanız yeterli olur. Üzerinde yer alan kireç birikintilerini lavaboya döküp yıkamak ve kurulamak yeterli olur. Sonrasında tepsiyi yerleştirerek kireçlerden arındırılmış olur.

Phılıps GC2993/40 Buharlı Ütü Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Phılıps GC2993/40 Buharlı Ütü konforlu ve kolay kullanım sunan bir ürün olup kullanımda dikkat edilmesi gererek bazı püf noktalar mevcuttur.

 • Uygun su kullanılmalıdır. Buharlı ütü su haznesine herhangi bir yumuşatıcı ya da kimyasal dökülmesi önerilmez.
 • Su haznesi ve taban temizlenmesine dikkat edilmelidir.
 • Düşme, çarpma ya da darbelere karşı koruma sağlanmalıdır.
 • Kireç ya da iç dış temizlenmesinde mutlaka ütünün soğumuş olmasına dikkat ediniz.
 • Kullanma talimatlarına uygun bir şekilde kullanınız.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Mağaza Bilgisi

 • Bu Mağaza İçin Henüz Puan Verilmedi

 Bunlar İlgini Çekebilir

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.