Maylo 3 Katlı 32’li Tuvalet Kağıdı

208 kişi bu ürünü sepetine ekledi!

27 dakika içinde sipariş verirseniz Pazartesi(27 Kasım 2023) günü kargoda!

Şikayet & Destek
Satıcı:

Maalo 3 Katlı 32’li Tuvalet Kağıdı, temizliği ve konforu bir arada sunan bir tuvalet kağıdı ürünüdür. Bu ürün, 3 kat olarak tasarlanmıştır ve her bir paket 32 adet kağıt parçası içermektedir.

Maalo Tuvalet Kağıdı, mükemmel bir temizlik deneyimi sunmak için özel olarak formüle edilmiştir. Bu kağıdın yüzeyi, yumuşak ve naziktir ve cildinize zarar vermeden temizlik yapar. Ayrıca, bu kağıt parçalarının iç yüzeyi, nemli ve lezzetli bir dokuya sahiptir. Bu, tuvalet işlemi sırasında daha rahat hissetmenizi sağlar.

Maalo 3 Katlı 32’li Tuvalet Kağıdı, her türlü cinsiyet ve yaş grubu için uygundur. Bu kağıdın doğal ve yumuşak yapısı, cildi hassas olan kişiler için de uygun bir seçimdir. Ayrıca, bu ürün, ekolojik açıdan dostudur ve doğal kaynakları koruma amacını taşır.

Maalo 3 Katlı 32’li Tuvalet Kağıdı, temizliği ve konforu bir arada sunan bir tuvalet kağıdı ürünüdür. Bu ürün, 3 kat olarak tasarlanmıştır ve her bir paket 32 adet kağıt parçası içermektedir. Bu kağıdın yüzeyi yumuşak ve naziktir ve cildinize zarar vermeden temizlik yapar. Bu ürün, ekolojik açıdan dostudur ve doğal kaynakları koruma amacını taşır.

Bugün isminden söz ettiren Maylo 3 katlı 32’li tuvalet kağıdı hakkında sizlere bilgi iletmek istiyoruz. Sizler de en kaliteli ürünler için bizleri takipte kalabilirsiniz. Maylo tuvalet kağıdımız diğer kağıtlara göre daha dayanıklı ve hassastır. Bir çok müşterimiz en çok tercih ettiği tuvalet kağıt markaları arasında başı çeken maylo 3 katlı 32’li tuvalet kağıdı ürünü sizler de sipariş verebilirsiniz.

Tuvalet kağıdı dediğimize bakmayınız, bazı müşterilerimiz peçete niyetine dahi kullandığı olduğunu söyleyen müşterilerimiz bulunmaktadır. O kadar yumuşakki diğer peçetelere göre yüz kat daha kullanışlı diyebiliriz.

Ev/Yaşam kategorimizde ki diğer ürünleri de ayrıca incelemnizde sizler için fayda olacağını düşünüyoruz. Bizde Mevcut firması olarak her gün sizler için birbirinden farklı ürünler eklemeye devam ediyoruz. En çok uyguna ve kaliteli, orojinal maylo 3 katlı 32’li tuvalet kağıdı modeli ve benzer ürünleri web sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. En uygun fiyat garantisi Bizde Mevcut!

Ev/Yaşam ürünleri dışında, aynı zamanda hediyelik ürünleri de web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. En özel ve kaliteli hediyelik eşyalara ulaşmak için bizleri tercih edebilirsiniz. Müşterilerimizin çok sık sipariş verdiği ürünlerden birisi resimli kupa bardak ürünüdür. Sizlerin ayrıca o ürünü incelemelerinde fayda olacağını düşünüyorum.

Bizdemevcut.com.tr firmamızın yegane hedefi, siz saygı değer müşterilerimize en uygun fiyatları sunabilmektir. Kalitesinden söz ettiren web sitemizde sizler de en şık alışverişleri yapabilirsiniz. Bir sonra ki ürün tanıtımızda görüşmek üzere.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Mağaza Bilgisi

 Bunlar İlgini Çekebilir

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.