75₺ ve üzeri siparişlerde kargo BİZDEN!

Maylo 3 Katlı 32'li Tuvalet Kağıdı

99,90 KDV DAHİL

Türkiye’de en uygun fiyat garantisi veren tek firmayız! Sizlerde kaliteli ve en önemlisi orijinal Maylo 3 Katlı 32’li Tuvalet Kağıdı siparişi için bizleri tercih edebilirsiniz.

Mağaza

SKU BM000014 Category Marka:

256-Bit SSL Koruması ile %100 Güvenli Ödeme

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Mağaza Açıklaması

Bugün isminden söz ettiren Maylo 3 katlı 32’li tuvalet kağıdı hakkında sizlere bilgi iletmek istiyoruz. Sizler de en kaliteli ürünler için bizleri takipte kalabilirsiniz. Maylo tuvalet kağıdımız diğer kağıtlara göre daha dayanıklı ve hassastır. Bir çok müşterimiz en çok tercih ettiği tuvalet kağıt markaları arasında başı çeken maylo 3 katlı 32’li tuvalet kağıdı ürünü sizler de sipariş verebilirsiniz.

Tuvalet kağıdı dediğimize bakmayınız, bazı müşterilerimiz peçete niyetine dahi kullandığı olduğunu söyleyen müşterilerimiz bulunmaktadır. O kadar yumuşakki diğer peçetelere göre yüz kat daha kullanışlı diyebiliriz.

Ev/Yaşam kategorimizde ki diğer ürünleri de ayrıca incelemnizde sizler için fayda olacağını düşünüyoruz. Bizde Mevcut firması olarak her gün sizler için birbirinden farklı ürünler eklemeye devam ediyoruz. En çok uyguna ve kaliteli, orojinal maylo 3 katlı 32’li tuvalet kağıdı modeli ve benzer ürünleri web sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. En uygun fiyat garantisi Bizde Mevcut!

Ev/Yaşam ürünleri dışında, aynı zamanda hediyelik ürünleri de web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. En özel ve kaliteli hediyelik eşyalara ulaşmak için bizleri tercih edebilirsiniz. Müşterilerimizin çok sık sipariş verdiği ürünlerden birisi resimli kupa bardak ürünüdür. Sizlerin ayrıca o ürünü incelemelerinde fayda olacağını düşünüyorum.

Bizdemevcut.com.tr firmamızın yegane hedefi, siz saygı değer müşterilerimize en uygun fiyatları sunabilmektir. Kalitesinden söz ettiren web sitemizde sizler de en şık alışverişleri yapabilirsiniz. Bir sonra ki ürün tanıtımızda görüşmek üzere.

Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Maylo 3 Katlı 32'li Tuvalet Kağıdı

Maylo 3 Katlı 32’li Tuvalet Kağıdı

99,90 KDV DAHİL