75₺ ve üzeri siparişlerde kargo BİZDEN!

YENİ

Biyometrik Fotoğraf Baskı - 8 Adet

5/5

19,90 KDV DAHİL

Sizlerde Bizde Mevcut firmasının kalitesiyle tanışabilirsiniz! En özel ve profesyonel fotoğraf çıktılarınız için bizleri tercih edebilirsiniz. Sipariş sonrası lütfen biyometrik Fotoğrafınızı tarafımıza whatsapp üzerinden yada E-mail ile iletebilirsiniz.

WhatsApp: 0850 302 26 00
E-Mail[email protected]

Mağaza

SKU BM000004 Category Marka:

256-Bit SSL Koruması ile %100 Güvenli Ödeme

Biyometrik Fotoğraf Baskı – 8 Adet için 1 değerlendirme

  1. Merve Yamam

    Gerçekten bir çok sitede biyometrik fotoğraf baskı siparişi verdim, ama bu siteden aldığım kaliteyi hiç bir yerde bulamadım. Teşekkürler bizde mevcut ekibine ❤️

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Mağaza Açıklaması

Sizlerde biyometrik fotoğraf baskısı yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Birbirinden kaliteli fotoğraf çıktıları ile siz saygı değer tüketicilere hizmet sunmaya devam ediyoruz. Günlük 10 bin ve üzeri fotoğraf baskısı sağlayan firmamızdan ister amatör fotoğraflarınızı baskı işlemi için sipariş verebilirsiniz, ister kimlik değişimi, pasaport değişimi için biyometrik fotoğrafı siparişini online olarak verebilirsiniz. Sizlere biyometrik fotoğraf lazım, ama çevrenizde fotoğrafçı mı yok? Yada fotoğrafçı var, ancak fiyatlar çok mu yüksek? Artık bunları dert etmenize gerek yok! Bizde Mevcut firması olarak siz saygı değer tüketicilerimiz için kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. Vereceğiniz tüm siparişlerinizde Türkiye geneli 3 iş gününde biyometrik fotoğraf baskılarınız kapınıza teslim! Evet yanlış duymadınız oturduğunuz yerden, siparişinizi veriyorsunuz, sipariş sonrası ürününüz evinize teslim ediliyor.

Biyometrik Fotoğraf Fiyat

Fiyat Listesi
6 Adet vesikalık - 20 TL
12 Adet Vesikalık - 40 TL
18 adet Vesikalık  - 60 TL
24 Adet Vesikalık - 80 TL
30 Adet Vesikalık - 100 TL

                                                        Biyometrik Fotoğraf Özellikleri

                                                                              Tarafımıza ileteceğiniz fotoğraflarınız biyotittik fotoğraf şartlarına uyacak şekilde ayarlanacaktır.     
                                                        Lütfen tarafımıza ileteceğiniz biyometrik fotoğraflarız, biyometrik fotoğraf özellikleri kapsayacak şekilde iletmenizi rica ederiz.

                                                                                                              Biyometrik Fotoğraf Baskı                     

                                                                                 Biyometrik Fotoğraf Örnekleri

                                                                                                                   biyometrik fotoğraf örnekleri
Yukarıdagördüğünüz üzere, biyometirk fotoğraf örnekleri son derece hassas ve profesyonel hizmet isteyen bir iştir. Tarafımıza ileteceğiniz fotoğraf sağdan sonuncu gibi olması gerekli. Fotoğrafınızda kafa yapınız ne sağ ne sola bakacak şekilde olmaması gereklidir. Fotoğrafınız çok koyu yada çok açıkta olmaması gerekli. Lütfen bizlere ileteceğiniz fotoğraf ekrandaki örnek gibi olsun.

                                                                                                                 

                                                İleteceğiniz fotoğraf lütfen yukarıda gördüğünüz gibi bulanık, kalitesiz ve çizgili olmaması gereklidir. Lütfen sağdan son resimde ki örnekte ki gibi olsun.

                                                                                                                 

Yukarıdaki hanım efendi, resimlerden birinde gözleri kapalı, bir başka fotoğrafında yüzünde saçları mevcut. Başka resminde ise başka yere bakmaktadır. Eğer sizlerde ilk 3 örnekte ki gibi fotoğraf tarafımıza iletirseniz resimleriniz kabul edilmez. Lütfen sondaki resimde olduğu gibi yüz net görülecek ve kişinin gözleri makineye bakılmış şekilde resim olması gereklidir.

                                                                                         Biyometrik Resim Baskı

Sizlerde kaliteli online biyometrik fotoğraf baskı talep ediyorsanız Bizde mevcut friması ile tanışabilirsiniz. Birbirinden farklı ve kaliteli hediyelik ürünlerden ziyade 20 yılı aşkın fotoğrafçılık esleği ile uğraşmaktayız. Asıl işimiz fotoğrafçılık, fotoğrafçılığı internete taşıma kararlıyız! Müşterisine her daim önem veren Bizde Mevcut firması ile tanışmak için geç değil! İlk siparişiniz için sizlerle tanışmaya can atıyoruz. Kalitemizi gören bizden memnun kalan müşterilerimiz her daim bizleri tercih ediyor. Eminiz ki Bizde mevcut firması olarak siz saygı değer müşterilerimizin kalbini fet edeceğiz. Bizde Mevcut firması siz saygı değer müşterilerimizin kalbini fet etmek için bir aday! Artık tüketicilerimiz internten mağdur olmaması için kurulmuş web sitemizde birbirinden ilginç ve farklı hediyeleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Firmamız hiç bir zaman kalitesinden ödün vermemekte! Her daim ilk gün ki gibi kalite sunmaya devam ediyoruz. İnternet üzerinden kredi kartı bilgilerini paylaşmadan alışveriş yapmak isteyen siz saygı değer müşterilerimiz Biyometrik Fotoğraf Baskı ürününü kapıda ödeme ile sipariş verebilir! Evet yanlış duymadınız fotoğraf baskılarınızı ister kredi kartı ile ister havale ile ister kapıda ödeme ile sipariş verebilirsiniz. İnternetten biyometrik fotoğraf baskısı  Bizde Mevcut! En kaliteli ve orijinal resim çıktılarınız için biizmle iletişime saniyeler içinde geçebilirsiniz. Sır yok, gizlilik yok 7/24 müşteri temsilcimiz ile dilediğiniz ürün hakkında sohbet edebilirsiniz. Daha önce Bizde Mevcut firması ile tanışmadınız mı? Eminiz ki çok şey kaybettiniz, ama olsun daha fazla kayıp yaşamamak için ister ofisimizi ziyaret edip bir kahvemizi içebilirsiniz, isterseniz online olarak sitemiz üzerinden diledğiniz ürünü kapıda ödeme ile yada kredi kartı ile sipariş verebilirsiniz. En güzel fotoğraf baskıları için bir an önce web sitemiz üzerinden siparişinizi oluşturup, sipariş sonrası tarafımıza fotoğrafınızı whatsap üzerinden yada E-mail ile iletebilirsiniz.

Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Biyometrik Fotoğraf Baskı

Biyometrik Fotoğraf Baskı – 8 Adet

19,90 KDV DAHİL